Foliovník SHELTERLOGIC 1,8 x 2,4 m - 25 mm

Kód: LG1552
Neohodnoceno
Značka: SCHELTERLOGIC
3 249 Kč
Skladem

Prémiový plachtový skleník / foliovník. Šířka 1,8m a délka 2,4m. Ideální pro předpěstování sadby nebo prodloužení pěstovací sezóny na zahradě. Jde o špičkový produkt americké společnosti ShelterLogic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Foliovník disponuje dvěma důležitými výhodami:
1) masivní konstrukce z ocelových trubek o průměru 25 mm s povrchovou úpravou práškovým nástřikem v premiové kvalitě, která odolává korozi. Konsktrukce je svou robustností nesrovnatelná s běžnou extrémně levnou asijskou produkcí, která zahltila český trh.

2) speciální pěstitelská třívrstvá průsvitná tkanina / PE fólie (hmotnost 155 g/m²) se vyznačuje zcela výjimečným prostupem optimálního množství UV záření tak potřebného pro pěstování zeleniny. Struktura fólie rovnoměrně rozptyluje spektrum slunečního záření do celé plochy skleníku. Současně funguje jako dobrá tepelná bariéra chránící rostliny před ranním chladem a zároveň v poledních hodinách zabraňuje přehřátí.

Parametry:
Zastavěná plocha: 4,32 m2
Délka (vnější): 2,4 m
Šířka (vnější): 1,8 m
Výška (vnější): 2,0 m
Dveře: rolovací plachta
Materiál konstrukce: ocelové trubky - průměr 25 mm
Výška dveří: 1,5 m
Šířka dveří: 0,85 m
Výrobce: SHELTERLOGIC
Barva: bílá
Hmotnost: 24 kg

Spoje plachty jsou vodotěsné. Zipem uzavíratelný vstupní otvor.

Snadná montáž. Integrované police na levé i pravé straně skleníku. Otvory na přední a zadní stěně zajišťují pohodlné větrání. Rolovatelné boční stěny pro doplňkové větrání. Součástí balení jsou kotvící šrouby pro správné ukotvení.

Sestavení skleníku zabere zhruba 1,5 hod, následná manipulace se skleníkem je jednoduchá, zvládnou ji dva lidé.

Rozměry:
vnější rozměry fóliovníku š 180 x d 240 x v 200 cm
vstupní otvor rozměry š 85 x v 150 cm
zabudované police na obou stranách - 2,0 x 1,2 m
polyethylenová plachta
výška stěny 150 cm
vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana

Životnost plachty ShelterLogic:
Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 155g/m². Samozřejmostí je částečná oboustranná UV ochrana, která chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření. Kvalitní tkanina snižuje riziko protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na skleník připevněna v souladu s montážním návodem.

Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 131 x 29 x 20,5 cm a váze 23,5 kg.

Jako dárek vám přibalíme univerzální teploměr v hodnotě 390Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: