Skleník Lanitplast Plugin NEW 6x8 Standart

Kód: LG480
Neohodnoceno
Značka: LANIT PLAST
9 112 Kč
Skladem

Polykarbonátový skleník s posuvnými dveřmi a jedním střešním oknem. Šířka 1,9m, délka 2,5m a výška 1,95m.Tato verze Standart obsahuje plechovou základnu a jako dárek automatický otvírač okna a čistič polykarbonátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleníky řady LanitGarden Plugin NEW 6´ jsou zařazeny do kategorie HOBBY - jsou v České republice zkompletované z jednotlivých komponet. Ke skleníkům je v ČR doplněno polykarbonátové prosklení. Prosklení z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilů. Jedná se o moderní dokonalé řešení, které zásadně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Současně se výrazně zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru i sněhovému zatížení. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm. Polykarbonát - velmi kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne). 

Parametry:
Barva: stříbrná
Stř. okna : 1x
Plocha: 4,75 m2
Šířka (vnější): 1,90 m
Délka (vnější): 2,50 m
Výška (vnější): 1,95 m
Výška boční stěny: 1,28 m
Dveře: posuvné jednoduché
Světlost dveří (š x v): 0,58 x 1,63 m
Ukotvení prosklení: prosklení zasunuté v AL profilu
Materiál konstrukce: eloxovaný hliník síla 1,0 mm
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát 4 mm (Velká Británie)
Záruka na prosklení: 10 let na nerozbitnost krupobitím
Výrobce / dovozce: LANIT PLAST, s.r.o.
Kategorie produktu: skleník
Základna přibalena: ano

Verze STANDARD = obsahem dodávky je hliníková konstrukce, prosklení z polykarbonátu a pozinkovaná ocelová základna a jako dárek automatický otvírač okna a čistič polykarbonátu.

Obsahem balení jsou jednokřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, prosklení, 1x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu (nutno přikoupit). Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným českým montážním návodem. Baleno v kvalitním papírové kartonu. Jako dárek vám přibalíme hliníkovou poličku do skleníku 120 x 30cm v hodnotě 690kč.

Doprava k vám je zdarma.

Rozměry a hmotnosti balení:
LanitGarden Plugin NEW 6x8 STANDART
balík č. 1 (konstrukce) - 16 x 246 x 13 cm - 22 kg
balík č. 2 (prosklení) - 60 x 125 x 9 cm - 13 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: