AKU nářadí Scheppach

Aku nářadí Scheppach 20V - vše na jednu baterii - je spolehlivé, kvalitně zpracované a cenově dostupné AKU nářadí německé firmy Scheppach. Vše funguje na baterie 20V.

Základními stroji jsou:
Aku vrtačka CSD40-20Li, v jejíž základním vybavení jsou dvě baterie 20V/ 2Ah, rychlonabíječka 4Ah a sada 14ks nářadí, vše balené v praktickém kufru.  Je to robustní a skvěle vybavená aku vrtačka vhodná i pro těžké vrtací a šroubovací práce v dílně nebo domácnosti. Má dvě rychlosti a elektronicky nastavitelnou rychlost otáček. Pracovní plocha je osvětlená jasným LED osvětlením. Rukojeť má protiskluzové zóny. Na tělo stroje je možno přidělat ocelový klip na opasek. Výměna nástrojů je rychlá díky modernímu kovovému rychloupínacímu sklíčidlu. Utahovací moment se dá nastavit v mnoha stupních, podle druhu materiálu, se kterým pracujete. Samozřejmostí je možnost přepnutí na pravý a levý směr otáčení. O pohon se stará silný akumulátor 20 V. Ten lze s rychlonabíječkou nabít za pouhých 30 min. Indikace stavu jeho nabití je integrovaná přímo na baterii.
 
Aku vrtačka CID40-20Li, v jejíž základním vybavení jsou dvě baterie 20V/ 2Ah, rychlonabíječka 4Ah a sada 14ks nářadí, vše balené v praktickém kufru.Je to robustní a skvěle vybavený stroj vhodný i pro těžké vrtací a šroubovací práce v dílně nebo domácnosti. Má dvě rychlosti, elektronicky nastavitelnou rychlost otáček a silný příklep. Pracovní plocha je osvětlená jasným LED osvětlením. Rukojeť má protiskluzové zóny. Na tělo stroje je možno přidělat ocelový klip na opasek. Výměna nástrojů je rychlá díky modernímu kovovému rychloupínacímu sklíčidlu. Utahovací moment se dá nastavit v mnoha stupních, podle druhu materiálu, se kterým pracujete. Samozřejmostí je možnost přepnutí na pravý a levý směr otáčení. O pohon se stará silný akumulátor 20 V. Ten lze s rychlonabíječkou nabít za pouhých 30 min. Indikace stavu jeho nabití je integrovaná přímo na baterii.
 
Pokud si koupíte jednu z těchto vrtaček,máte už dvě baterie a nabíječku a ty můžete použít do dalších AKU nářadí Scheppach, které prodáváme bez baterie a nabíječky za velmi příznivé ceny - koupit můžete:
 
Jestli potřebujete jen AKU nářadí Scheppach, které prodáváme bez baterie a nabíječky, můžete si dokoupit set baterie s nabíječkou ABP2.0-20LI nebo set baterie s nabíječkou ABP4.0-20LI.  A máte vyřešeno a dokupovat si můžete další AKU nářadí Scheppach bez baterie a nabíječky.