Benzínové sekačky

Výrobci

Info

Weibang WB506 SKLHW s pojezdem

WB506SKLHW

WEIBANG

Sekačka WEIBANG WB 506 SKLHW se záběrem 51cm je určena na středně velké až velké travnaté plochy, vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co KOHLER vyrábí.

Více informací

Vyprodáno

10 990 Kč

Více informací

Sekačka WEIBANG WB 506 SKLHW je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středně vyšší třídě travních sekaček s pojezdem. Sekačka WEIBANG WB 506 SKLHV vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 5 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 506 SKLHV umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem, zadním deflektorem a má pojezd. Tato poslední funkce se používá převážně na přerostlou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použitá speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Měkčená rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena velkými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 506 SKLHW kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu. Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co KOHLER vyrábí.

VÝKONNOST, ŽIVOTNOST, SPOLEHLIVOST – Tyto vlastnosti se snoubí s motory značky KOHLER. Firma KOHLER ma dlouholete zkušenosti s vyvojem a vyrobou těchto špičkovych americkych motorů.

Parametry:
Vlastní pojezd:    ANO
Motor:    Kohler Courage 5 PS
Model motoru:    XT-7 OHV, 10.5 Nm
Šířka sečení:    510 mm
Nastavení výšky:    ANO, 20-70 mm, centrální
Velikost kol přední:    205 mm
Velikost kol zadní:    260 mm
Objem koše:    70 l
Kuličková ložiska:    ANO
Podvozek:    Kvalitní ocel
Startování:    SMART-CHOKE
Mulčování:    ANO
Výhoz bokem:    ANO
Třecí spojka nože:    ANO
Ovládání otáček motoru:    ANO
Šířka výrobku:    570 mm
Výška výrobku:    450 mm
Hloubka výrobku:    935 mm
Hmotnost:    38 kg
Záruka:    4 roky

Příslušenství

29 dalších produktů ve stejné kategorii: