Kategorie

Výrobci

Info

O násKamenná prodejna VašeNářadí.cz

Internetový obchod www.vase-naradi.cz je spolehlivým internetovým obchodem s několikaletou tradicí. Prodáváme širokou škálu profesionálního i hobby nářadí, zahradní techniku, svařovací techniku, pracovní oděvy a obuv a velký sortiment doplňků za příznivé ceny.

Samozřejmostí je nejkratší možná doba dodání a garantovaná kvalita služeb pro vaši spokojenost. Služby obchodu www.vase-naradi.cz denně ověřují desítky našich zákazníků.

Proč nakupovat právě u nás

Nabízíme široký výběr zboží – profi i hobby nářadí, zahradní technika, svařovací techniku a široký sortiment doplňků, které jsou z velké části skladem.

  • Pro vaši maximální spokojenost spolupracujeme pouze s těmi největšími a nejspolehlivějšími dodavateli.

  • Skladové dostupnosti zboží jsou pravidelně aktualizovány.

  • Prodáváme pouze originální zboží kvalitních značek.

  • Garantujeme nízké ceny, pravidelně aktualizujeme akční zboží, naše slevy dosahují běžně až 60% oproti standardním cenám.

Doprava zdarma

Doprava ZDARMA platí v rámci celé ČR pro všechny naše zákazníky při objednávce nad 1999 Kč (vč. DPH). Pro objednávky v nižší hodnotě činí standardní poštovné.

Nákupem u nás ušetříte několik desítek procent z ceny oproti nákupu u běžných maloobchodních prodejců.

Doručení

Vaše zboží vám vždy doručíme v nejkratším možném termínu. Jako způsob úhrady vám nabízíme nejširší škálu možností od platby kartou až po hotovost, včetně splátkového kalendáře. Zboží si také můžete osobně vyzvednout na adrese naší provozovny (viz kontakty).

Samozřejmostí jsou přehledné obchodní podmínky, vrácení a výměna zboží bez udání důvodu do 14 dnů či bezproblémová reklamace. Po celou dobu nákupu máte o vaší objednávce aktuální informace. Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.

V případě vašich dotazů nás kontaktujte na naší infolince 608 820 551 (po - pá 8 - 17 hod) nebo nám napište na info@vase-naradii.cz.

Adresa kamenné prodejny

Mgr. Iva Mročková - VašeNářadí.cz

Masarykova 359

742 45 Fulnek

Tel: +420 556 741 739

Tel: +420 608 820 551

E-mail: info@vase-naradi.cz

Sídlo společnosti

Mgr. Iva Mročková

Stachovice 155

742 45 Fulnek

DIČ: CZ6454230068, IČ: 46164791