Kategorie

Výrobci

Info

Servis a reklamace

Reklamované zboží je možné osobně doručit nebo zaslat do provozovny internetového obchodu Vase-Naradi.cz spolu s popisem závady a kontaktními údaji (adresa, telefon). K reklamovanému zboží dále doporučujeme dodat kopii prodejního dokladu a záruční list (byl-li k výrobku vystaven), případně jiný doklad prokazující nákup zboží v internetovém obchodě Vase-Naradi.cz.

Po vyřízení reklamace bude zákazník telefonicky nebo písemně informován a bude s ním dohodnut způsob předání zboží (přepravní služba, osobní odběr). Spolu se zbožím zákazník obdrží protokol o provedení záruční opravy. V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na přiměřenou náhradu dopravného.

V případě neoprávněné reklamace bude zákazník telefonicky nebo písemně kontaktován a bude mu navrhnut další postup řešení vzniklé situace (placená oprava, vrácení zboží bez opravy, ekologická likvidace zařízení apod.)

Adresa k zasílání reklamačních oprav

VašeNářadí.cz

Martin Bill

Masarykova 359

742 45 Fulnek

Reklamační technik

Martin Bill

info@vase-naradi.cz

telefon: 608 820 551

Náhradní díly

Naše společnost je schopna zajistit dodávku náhradních dílů ke všem výrobkům a značkám, které prodáváme. V tomto případě nám prosím zašlete emailem poptávku, kde uveďte obchodní název stroje, dále pak jeho objednací číslo ze štítku stroje a popis požadovaného dílu. V co nejkratší době od nás obdržíte nabídku.