Infrasauna DeLuxe 2223 Carbon BT + 2ks vonné esence zdarma + 2ks ručník HealthLand zdarma

Neohodnoceno
 
S dárkem Doprava zdarma
  • 1 z 25
 

INFRASAUNA DeLuxe 2223 Carbon BT je infrasauna sauna pro 2 osoby. Podlahu rychle rozehřívá topné karbonové těleso a pro vaši pohodu topí sedm nástěnných keramických topných těles uvnitř sauny. Digitální ovládací panel je zvenku i uvnitř sauny pro pohodlné ovládání. Vnitřní osvětlení sauny je příjemné - LED svítidla.

Dostupnost Vyprodáno
35 990 Kč    
Kód produktu 6420SLPL19B
Značka HEALTHLAND
Kategorie Infrasauna pro 2 osoby
 
INFRASAUNA DeLuxe 2223 Carbon BT je infrasauna sauna pro 2 osoby. Podlahu rychle rozehřívá topné karbonové těleso a pro vaši pohodu topí sedm nástěnných keramických topných těles uvnitř sauny. Digitální ovládací panel je zvenku i uvnitř sauny pro pohodlné ovládání. Vnitřní i vnější osvětlení sauny je příjemné LED svítidly. Součástí sauny je i barevná terapie, ionizátor s citrónovou esencí a zabudované rádio, které vám ještě zpříjemní pobyt v sauně.
 
Digitální barevná terapie je elektronicky řízená a skládá se ze 7 základních barevných kompozic, při kterých lze velice efektivně aktivovat lidské smyslové buňky, buňky zklidňující kůži, podporující krevní oběh, nebo zmírňující tlak na nervovou soustavu. Barevná terapie má blahodárný vliv na vaši fyzickou a duševní rovnováhu. V lékařství se barevná světla uplatňují již delší dobu právě pro zklidňující účinky.
Například červená barva zrychluje krevní oběh, transformuje duševní depresi v optimismus. Modrá barva podporuje vstřebávání bílkovin a kolagenu, posiluje kožní buňky, zklidňuje nervy a uvolňuje tělo. Žlutá barva podporuje buňky s okysličovací schopností, aktivuje mikrocirkulaci, regeneraci kůže atd. Zelená barva blahodárně reguluje funkci buněčných žláz, pomáhá při akné atd.
 
Ionizátor - imituje čerstvý lesní vzduch, osvěžuje lidské tělo, redukuje stres
 
AKCE: Podlahové topení + 2x ručník +2x vonná esence - vše ZDARMA !!!!!
 
Technické parametry:
Počet osob 2
Výkon 1800 W / podlahové topení
Osvětlení Vnitřní LED osvětlení
Rampa         
Rádio MP3/AM/FM/USB/SD/BT
Příprava pro MP5 ano
Ionizátor ano
Dig. ovl. panel ano vnitřní
Topná tělesa Karbonové NANO 7x
Podlahové topen Karbonové 1x
Vlnová délka 5,6 – 15 μm
Dřevo Kanadský jedlovec interiér/ Plywood/jedlovec exteriér
Teplotní senzor ano
Držák na nápoje ano2x
Dveře Tvrzené sklo
Šířka venkovní 1 200 mm
Výška venkovní 1 900 mm
Hl. venkovní 1 150 mm
Barevná terapie ANO 7 barevných variací
Hmotnost 128 kg
Záruka 36 měsíců
 
VÝHODY CARBONOVÝCH INFRASAUN HEALTHLAND:
Vyhání z těla jedovaté látky – detoxikace. Toxiny, stejně jako sodík, alkohol, nikotin, karcinogenní těžké kovy a rtuť se postupně hromadí v lidském těle. Infračervené teplo stimuluje potní žlázy, aby pročišťovaly a detoxikovali pokožku.

Redukuje stres – Infračervené teplo uvolňuje svaly a uvolňuje tělo např. před masáží. Hodně masérů používá infračervené teplo k většímu a hlubšímu prožitku z masáže.

Prospívá Vaší kůži – Infračervené teplo zlepšuje oběh, vylučuje nečistotu a chemikálie a odstraňuje odumřelé kožní buňky. To vše zpevňuje Vaši pokožku a zmírňuje vytváření vrásek.

Snižuje váhu – součástí termoregulačního procesu lidského těla je pocení v důsledku zvýšení srdeční frekvence a zrychlení metabolismu. Tělo poté začne vylučovat nadbytečnou vlhkost, soli a podkožní tuky. Tuky se vylučují z těla při teplotě 42°C, když se tělo potí a vylučují se z něj škodlivé látky. Vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30 min. spálí až 600 cal.

Úleva od bolesti – infračervené teplo ulevuje od bolesti tím, že se v těle rozšiřují krevní cévy a zrychluje oběh, kterým pak proudí více kyslíku, rychleji se dostává k poraněným místům a urychluje hojení ran a poranění. Mnoho lidí používá infračervené světlo pro léčbu artrózy, svalového spazmu a revmatismu.
Stejné výsledky, jako při cvičení – při 20 – 30 minutovém pobytu v infrasauně srdce vydá ten stejný výkon jako při běhu na 9 km. Infrasauny jsou vhodné pro ty, kteří nemají čas na cvičení nebo nemohou cvičit kvůli různým zraněním.

Zlepšuje imunitní systém – při horečce stoupá tělesná teplota a tělo se tak brání virům. Při používání infrasauny se tělo lépe brání díky vyvolání "umělé horečky". Nejnovější studie dokázaly, že nachlazení a chřipková onemocnění jsou nejlépe vyléčena právě použitím infračerveného tepla v jejích začátcích.

Pasivní kardiovaskulární trénink - hlubokým proniknutím infračervených paprsků pod pokožku dochází nejen k prohřátí kůže, ale také svalových tkání a vnitřních orgánů. Tělo na tuto stimulaci reaguje zvýšením srdečního objemu a rytmu a tato přínosná srdeční zátěž vede k tréninku a zlepšení kondice kardiovaskulárního systému.

Posílení krevního oběhu - při hloubkovém prohřívání tělo začne vylučovat pot, aby se ochladilo. Tím se zvýší činnost srdce a zrychlí cirkulace krve, což přispívá k posílení a stabilizaci krevního oběhu. .

Provozní náklady jsou u infrasauny nesrovnatelně nižší než u klasické sauny. Náklady na energii se pohybují pro každý Váš pobyt v sauně okolo 8 Kč.

Před spuštěním infrasauny:
Čas předehřátí na provozní teplotu je závislý na velikosti kabiny a pohybuje se v rozmezí 5 až 10 minut. Při spuštění kabiny a nastavení teploty a délky prohřívací teploty máte právě tak čas na vlažnou sprchu, která zvýší efekt pocení, jež je oproti klasické sauně dvakrát až třikrát intenzivnější. Důležitý je při saunování i pitný režim, dostatek tekutin totiž významně ovlivňuje intenzitu pocení. Délka pobytu v sauně je individuální a pohybuje se v rozpětí 25 až 40 minut při teplotě 65 °C. Za tuto dobu vaše tělo spálí přibližně 700 kalorií absolutně bez zátěže. Začínejte kratšími intervaly, které můžete postupně prodlužovat. Po uplynutí nastaveného času se topný systém automaticky odpojí.

Infrasaunu posíláme na paletě, doprava k vám je ZDARMA. Montáž je velmi jednoduchá, je to taková skládanka z hotových panelů. 

Podobné produkty

Hmotnost 128 kg
Rozměry (cm) 80 x 140 x 190

Ukázkové montážní video podobné sauny HEALTHLAND:


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: