Zahradní dřevěné domky - akční set s podlahou a střešní lepenkou

Dřevěné domky KARIBU v akčním setu s podlahou a střešní lepenkou v ceně. Využijete zvýhodněné ceny. Dodáváme včetně originální podlahy a střešní pískované živičné lepenky.

#ShowMore#

Domky KARIBU jsou vlastně takové stavebnice, ze kterých si postavíte zahradní domek z předpřipravených dílů - jednotlivé desky jsou perfektně vyfrézované ze severského smrku. Vy je podle návodu poskládáte k sobě a přiloženým spojovacím materiálem sešroubujete. Střecha je vyrobená z dřevotřískových desek. Součástí balení je i nosný podlahový rám na kterou jednoduše přišroubujete přiloženou podlahu. Vše bude přesně nařezané a bude k sobě pasovat.

Všechny dřevěné díly (kromě podlahového rámu) jsou dodávané v přírodním stavu - nenatřené. Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření.

V akčním setu nabízíme zahradní domky KARIBU se sedlovou střechou nebo pultovou (rovnou střechou). Z desek s různou tloušťkou 14mm, 19mm nebo 28mm - vyberete si , který je pro vaši zahradu nejlepší. 

MIMOŘÁDNOU péči prosím věnujte budování základu pro domek. Základ postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady - podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.

Dodáváme zabalené na paletě s dopravou zdarma po celé ČR. 

Zahradní domky KARIBU jsou vyrobené v Německu. 

 
28791
8099112879180991
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem