Dřevěný nábytek

Výrobci

Info

Stolová sestava MERANTI PARIS SET 6 + servírovací stolek

26PARIS 6set

V-GARDEN

Luxusní masivní stolová sestava MERANTI Paris set 6 polohovatelných křesel a rozkládacího stolu  z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti.

Více informací

Skladem

14 290 Kč

Více informací

Zahradní nábytek MERANTI PARIS SET 6 se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Je vhodný jak pro domácí použití, tak i pro komerční použití, v prostorách s přístupem veřejnosti (např. hotely, restaurace, rekreační střediska a pod.) Nábytek z Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let.

Nábytek je dodáván v rozebraném stavu, zabalen do papírových kartonů. Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod. Skládací a polohovatelná křesla jsou dodávána již smontována ve složeném stavu.  

Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor. Tato dřevina Vás na první pohled upoutá svou atraktivní červenohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Vyznačuje se velkou tvrdostí a dlouhou životností.

Rozměry stolu: 180/230 x 100 x 74 cm, Rozměr křesla: 60 x 70 x 110 cm

Můžete si přiobjednat masivní podsedáky, výběr ze čtyř barevných kombinací (v příslušenství).

Jako dárek zdarma vám přibalíme servírovací stolek Vegas 


                                                   

Příslušenství

13 dalších produktů ve stejné kategorii: