Dům a zahrada

Výrobci

Info

Půdní vrták - ACTIVE T143

07600002

V-GARDEN

Profesionální půdní vrták. Praktický, výkonný a odolný pomocník.  Redukci převodovky je možné uzamknout. Uzamčení umožňuje obsluze vyjmout vrták v případě zaseknutí vrtáku v zemi. Stačí vypnout motor zmáčknout zámek a šnek otočit proti směru hodinových ručiček.

Více informací

Skladem u dodavatele, doručení do 3 dnů.

20 990 Kč

Více informací

DIGITÁLNÍ ZAPALOVÁNÍ

Digitální zapalování bylo vyvinuto firmou ACTIVE, aby bylo dosaženo lepších výkonů. Digitální zapalování garantuje snadnější startování motoru za jakýchkoli podmínek, čistší motor a nižší emise.

KARBURÁTOR
U motorů jsou použity karburátory Walbro WYK. Palivová směs se dostává do karburátoru pomocí manuální pumpičky. Membrány jsou vyrobeny ze speciálního teflonového materiálu pro zadržení bezolovnatého paliva.

KLIKOVÁ HŘÍDEL
Dvoudílné klikové hřídele se dvěma protizávažími jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ocele. Speciální design redukuje vibrace a zaručuje vysoký výkon.
Píst: Ultra lehké písty jsou použity k redukování vibrací. Všechny litinové písty mají dva pístní kroužky, které zajišťují delší životnost motoru.

MOTOR
Motor je navržen speciálně pro půdní vrtáky. Každá součástka byla navržena pro práci v náročných podmínkách.

PALIVOVÁ NÁDRŽ
Pro snadnější doplňování paliva je na nádrži velké víčko. Veškeré hadičky jsou vyrobeny ve Vitonu, speciální materiál zabraňující korozi bezolovnatého paliva a vysokým teplotám. Speciální zařízení pro zabránění vypařování paliva.

REDUKČNÍ PŘEVODOVKA
Dvoustupňová (12 převodů) epicykolidní redukční převodovka. Kompaktní, spolehlivá, odolná. Mohou být použity vrtáky do průměru 300 mm.

RUKOJEŤ
Pohodlná měkčená rukojeť. Veškeré ovládání je nadosah.

SKŘÍŇ HŘÍDELE A SPOJKA
Odolná hřídelová skříň. Profesionální 78mm centrifugální spojka s progresivním zapojením.

VÝFUK
Výfuk je vyráběn ze speciálního materiálu, který redukuje hluk. Těsnění je vyrobeno z grafitového materiálu a je odolné vůči vysokým teplotám (až do 900°C).

VZDUCHOVÝ FILTR
Dvoustupňové vzduchové filtry. Tyto filtry garantují delší životnost motoru a nižší výdaje na údržbu. Papírový filtr (ideální pro práci v prašném prostředí) je dodávaný pro motory 42,7 cm3 a 51,7cm3.

ZAJIŠŤOVACÍ ZAŘÍZENÍ
Redukční převodovka může být blokována. Zajišťovací zařízení umožňuje obsluze, aby sundala vrták, v případě, že uvázne v zemi. Vypněte motor, zajistěte převodovku a otočte vrtákem proti směru hodinových ručiček.

Parametry:
Objem motoru: 42.7 cm3
Výkon motoru: 2,6 HP/1,9 kW
Karburátor: membrána Walbro WYK
Model motoru: 2 takt
Rychlost vrtáku: 150 ot./min
Hmotnost: 15 kg
Záruka: 2 roky

Možnost použít vrtáky pr. 100,150,200,250,300

Dodáváno bez nástroje (vrtáku) - nutno objednat zvlášť. 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: