Infrasauna Economical 2001 Carbon + ručník HealthLand zdarma

Neohodnoceno
 
S dárkem Doprava zdarma
 • 1 z 27
 

Malá infrasauna pro jednu osobu. Rozměry jsou v185 x h65 x š90cm. Podlahové karbonové topení a tři karbonová topná tělesa uvnitř sauny. 

Dostupnost Vyprodáno
23 990 Kč    
Kód produktu 64100LPLY
Značka HEALTHLAND
Kategorie Infrasauna pro 1 osobu
 
INFRASAUNA HEALTHLAND Economical 2001 carbon je malá sauna pro 1 osobu. Saunu rozehřívají 4 karbonová topidla ( jedno topidlo v podlaze a tři topidla nástěnné uvnitř sauny). Digitální ovládací panel je pouze uvnitř sauny. Vnitřní osvětlení sauny je příjemné - LED svítidla.
 
Pro ještě příjemnější saunování si můžete přikoupit digitální barevnou terapii a ionizátor,
 
Digitální barevná terapie je elektronicky řízená a skládá se ze 7 základních barevných kompozic, při kterých lze velice efektivně aktivovat lidské smyslové buňky, buňky zklidňující kůži, podporující krevní oběh, nebo zmírňující tlak na nervovou soustavu. Barevná terapie má blahodárný vliv na vaši fyzickou a duševní rovnováhu. V lékařství se barevná světla uplatňují již delší dobu právě pro zklidňující účinky.
 
Ionizátor - imituje čerstvý lesní vzduch, osvěžuje lidské tělo, redukuje stres
 
AKCE: Podlahové topení + 1x ručník ZDARMA !!!!!
 
Technické parametry:
Počet osob: 1
Výkon: 1050 W - včetně podlahového karbonové topení
Osvětlení: Vnitřní LED
Rádio: není pouze příprava pro MP5
Digitální ovládací panel: ANO vnitřní 
Topná tělesa: 4x karbonová
Podlahové topení: ANO
Vlnová délka: 5,6-15 μm
Polička na nápoje: ANO 1x
Dřevo: plywood / kanadský jedlovec
Teplotní senzor: ANO
Ionizátor: možno dokoupit
Dveře: tvrzené bezpečnostní sklo
Šířka venkovní: 900 mm
Výška venkovní: 1850 mm
Délka venkovní : 650 mm
Hmotnost: 94 kg
Záruka: 3 roky
 
Infrasaunu dodáváme jako jednoduchou stavebnici. Jednotlivé díly (stěny i strop jsou s celých panelů) k sobě jednoduše připevníte. Instruktážní video montáže podobné infrasauny máme pod popisem.

Výhody Carbonových infrasaun HealthLand:

Vyhání z těla jedovaté látky – detoxikace. Toxiny, stejně jako sodík, alkohol, nikotin, karcinogenní těžké kovy a rtuť se postupně hromadí v lidském těle. Infračervené teplo stimuluje potní žlázy, aby pročišťovaly a detoxikovali pokožku.
 
Redukuje stres – Infračervené teplo uvolňuje svaly a uvolňuje tělo např. před masáží. Hodně masérů používá infračervené teplo k většímu a hlubšímu prožitku z masáže.
 
Prospívá Vaší kůži – Infračervené teplo zlepšuje oběh, vylučuje nečistotu a chemikálie a odstraňuje odumřelé kožní buňky. To vše zpevňuje Vaši pokožku a zmírňuje vytváření vrásek.
 
Snižuje váhu – součástí termoregulačního procesu lidského těla je pocení v důsledku zvýšení srdeční frekvence a zrychlení metabolismu. Tělo poté začne vylučovat nadbytečnou vlhkost, soli a podkožní tuky. Tuky se vylučují z těla při teplotě 42°C, když se tělo potí a vylučují se z něj škodlivé látky. Vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30 min. spálí až 600 cal.
 
Úleva od bolesti – infračervené teplo ulevuje od bolesti tím, že se v těle rozšiřují krevní cévy a zrychluje oběh, kterým pak proudí více kyslíku, rychleji se dostává k poraněným místům a urychluje hojení ran a poranění. Mnoho lidí používá infračervené světlo pro léčbu artrózy, svalového spazmu a revmatismu.
Stejné výsledky, jako při cvičení – při 20 – 30 minutovém pobytu v infrasauně srdce vydá ten stejný výkon jako při běhu na 9 km. Infrasauny jsou vhodné pro ty, kteří nemají čas na cvičení nebo nemohou cvičit kvůli různým zraněním.
 
Zlepšuje imunitní systém – při horečce stoupá tělesná teplota a tělo se tak brání virům. Při používání infrasauny se tělo lépe brání díky vyvolání "umělé horečky". Nejnovější studie dokázaly, že nachlazení a chřipková onemocnění jsou nejlépe vyléčena právě použitím infračerveného tepla v jejích začátcích.
 
Pasivní kardiovaskulární trénink - hlubokým proniknutím infračervených paprsků pod pokožku dochází nejen k prohřátí kůže, ale také svalových tkání a vnitřních orgánů. Tělo na tuto stimulaci reaguje zvýšením srdečního objemu a rytmu a tato přínosná srdeční zátěž vede k tréninku a zlepšení kondice kardiovaskulárního systému.
 
Posílení krevního oběhu - při hloubkovém prohřívání tělo začne vylučovat pot, aby se ochladilo. Tím se zvýší činnost srdce a zrychlí cirkulace krve, což přispívá k posílení a stabilizaci krevního oběhu. .
 
Provozní náklady jsou u infrasauny nesrovnatelně nižší než u klasické sauny. Náklady na energii se pohybují pro každý Váš pobyt v sauně okolo 8 Kč.
 
Před spuštěním infrasauny
Čas předehřátí na provozní teplotu je závislý na velikosti kabiny a pohybuje se v rozmezí 5 až 10 minut. Při spuštění kabiny a nastavení teploty a délky prohřívací teploty máte právě tak čas na vlažnou sprchu, která zvýší efekt pocení, jež je oproti klasické sauně dvakrát až třikrát intenzivnější. Důležitý je při saunováni i pitný režim, dostatek tekutin totiž významně ovlivňuje intenzitu pocení. Délka pobytu v sauně je individuální a pohybuje se v rozpětí 25 až 40 minut při teplotě 65 °C. Za tuto dobu vaše tělo spálí přibližně 700 kalorií absolutně bez zátěže. Začínejte kratšími intervaly, které můžete postupně prodlužovat. Po uplynutí nastaveného času se topný systém automaticky odpojí.
 
Infrasaunu posíláme na paletě, montáž je velmi jednoduchá. Níže je video skládání podobné sauny HEALTHLAND. 
 

Podobné produkty

 • Infrasauna Standard 2012 + ručník HealthLand zdarma S dárkem Doprava zdarma 64100L
  Infrasauna Standard 2012 + ručník HealthLand zdarma
  Vyprodáno Značka: HEALTHLAND
  Menší infrasauna pro jednu osobu a jedno dítě. Rozměry jsou v180 x š98 x 90cm. Podlahové karbonové topení a tři keramická topná tělesa uvnitř sauny. 

  Původně: 24 990 Kč
  Ušetříte: 1 000 Kč (–4 %)

  23 990 Kč
Hmotnost 99 kg

Montáž podobné infrasauny HEALTHLAND:


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: