Folióvníky

Výrobci

Info

Foliovník SHELTERLOGIC 1,8 x 2,4 m - 35 mm

LG1553

SCHELTERLOGIC

Prémiový plachtový skleník / foliovník. Šířka 1,8m a délka 2,4m. Ideální pro předpěstování sadby nebo prodloužení pěstovací sezóny na zahradě. Jde o špičkový produkt americké společnosti ShelterLogic.

Více informací

Skladem

4 999 Kč

-20%

6 249 Kč

Více informací

Foliovník disponuje dvěma důležitými výhodami:
1) masivní konstrukce z ocelových trubek o průměru 35 mm s povrchovou úpravou práškovým nástřikem v premiové kvalitě, která odolává korozi. Konstrukce je svou robustností (patentovaný systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS) nesrovnatelná s běžnou extrémně levnou asijskou produkcí, která zahltila český trh.

2) speciální pěstitelská třívrstvá průsvitná tkanina / PE fólie (hmotnost 155 g/m²) se vyznačuje zcela výjimečným prostupem optimálního množství UV záření tak potřebného pro pěstování zeleniny. Struktura fólie rovnoměrně rozptyluje spektrum slunečního záření do celé plochy skleníku. Současně funguje jako dobrá tepelná bariéra chránící rostliny před ranním chladem a zároveň v poledních hodinách zabraňuje přehřátí. Spoje plachty jsou vodotěsné. Plachta je pevně uchycena pomocí bytelných ráčen (Ratchet Tite™). Zipem uzavíratelný vstupní otvor. Otvory na přední a zadní stěně zajišťují pohodlné větrání. Rolovatelné boční stěny umožňují doplňkové větrání (EasyFlow™). Součástí balení jsou kotvící šrouby pro správné ukotvení.

Parametry:
Zastavěná plocha: 4,32 m2
Délka (vnější): 2,4 m
Šířka (vnější): 1,8 m
Výška (vnější): 2,0 m
Dveře: rolovací plachta
Materiál konstrukce: ocelové trubky - průměr 35 mm
Výška dveří: 1,6 m
Šířka dveří: 1,0 m
Výrobce: SHELTERLOGIC
Barva: bílá
Hmotnost: 32 kg

Spoje plachty jsou vodotěsné. Zipem uzavíratelný vstupní otvor.

Snadná montáž. Integrované police na levé i pravé straně skleníku. Otvory na přední a zadní stěně zajišťují pohodlné větrání. Rolovatelné boční stěny pro doplňkové větrání. Součástí balení jsou kotvící šrouby pro správné ukotvení.

Sestavení skleníku zabere zhruba 2 hod, následná manipulace se skleníkem je jednoduchá, zvládnou ji dva lidé.

Rozměry:
vnější rozměry fóliovníku š 180 x d 240 x v 200 cm
vstupní otvor rozměry š 100 x v 160 cm
polyethylenová plachta
výška stěny 160 cm
vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana

Životnost plachty ShelterLogic:
Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 155g/m². Samozřejmostí je částečná oboustranná UV ochrana, která chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření. Kvalitní tkanina snižuje riziko protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na skleník připevněna v souladu s montážním návodem.

Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 96 x 51 x 15,5 cm a váze 31,3 kg.

Jako dárek vám přibalíme univerzální teploměr v hodnotě 390Kč

5 dalších produktů ve stejné kategorii: