Garáže

Garáže nabízíme od dvou výrobců Plachtové garáže ShelterLogic a dřevěné garáže KARIBU.

#ShowMore#

1001-5 Plachtové garáže Shelterlogic, vyrábí přední americký výrobce plachtových přístřešků. Konstrukce těchto plachtových garáží je pevná a robustní, z ocelových trubek průměru 35mm s antikorozní úpravou. 

Pevná plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného šedozeleného polyethylenu - hmotnost 213 g/m² odolného proti protržení. Plachty se vyznačují vysokou pevností, jsou teplotně stabilní. Samozřejmostí je UV ochrana, kterou je plachta opatřena z obou stran.

Montáž plachtové garáže je velmi snadná, jednotlivé díly jsou očíslované, tak to podle přiloženého návodu zvládne každý. A můžete mít vyřešený problém s garáží za jeden den. Ke všem plachtovým garážím ShelterLogic můžeme dodat i náhradní plachtu. Posíláme zabalené v papírovém kartónu.

 

1887-10 Dřevěné garáže německého výrobce KARIBU , jsou vlastně stavebnice. Z dodaných, přesně nařezaných, naformátovaných a opracovaných desek a trámků si podle přiloženého návodu složíte garáž. Liší se tvarem, velikostí a šířky desek z kterých jsou vyrobeny. 

Garáže KARIBU dodáváme bez podlahy, doporučujeme stavět na předem připraveném pevném a rovném podkladu (betonu, dlažba). Na základu by jste si měli dát záležet, ať je vodorovný a měl by být tak 5cm nad terénem. 

Dřevěné dílce na garáže KARIBU jsou v přírodním stavu a před montáží by jste je měli ošetřit z obou stran základním nátěrem proti plísni a zamodrání. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost vaší nové garáže.

Dodáváme na paletách, řidič vám vyloží palety co nejblíže k vašemu domu, nebo místu stavby (pokud je to možné).

 

 
6399
599901639959990
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem