Zahradní skleník KOMFORT 7550 STRONG-22 + základna zdarma + automatický otvírač okna zdarma

7 hodnocení
 
S dárkem Doprava zdarma
  • 1 z 14
 

Skleník š.245 x d.303 x v.220 cm s dvěma posuvnými dveřmi, čtyřmi střešními okny, komfortní výškou s plochou 7,4 m2 a základnou zdarma. Polykarbonát 4mm.

Dostupnost Vyprodáno
16 490 Kč    
Kód produktu 27KOM7550STR
Značka VeGA
Kategorie Zahradní skleníky Komfort Strong
 

Skleník Komfort 7550 Strong-22 s plochou 7,4m², se šířkou 2,45m, délkou 3,03m a komfortní výškou 2,20m- má dvoje posuvné dveře a čtyři střešní okénka s mechanickým otvíračem, ale  v příslušenství lze dokoupit i automatický otvírač okna (který bude okénka otevírat automaticky podle teploty ve skleníku).

Na prosklení je použitý kvalitní, tepelně izolační, dvoustěnný komůrkový polykarbonát o síle 4mm. Samozřejmostí je sluneční UV filtr (polykarbonát nekřehne a nežloutne). Tento polykarbonát prošel německou certifikovanou zkušebnou TUV Rheinland. Polykarbonátové desky se zasunují do připravených drážek na konstrukci, což výrazně zvýší pevnost skleníku. Všechny polykarbonátové desky jsou nařezané na rozměr, nic nepřipravujete, jen montujete.

Ke všem skleníkům VeGA je dodávána masivní plechový základna, sloužící pro bezproblémové používání skleníku i bez pevného základu.

Montáž skleníku doporučujeme dělat na rovném podkladu a postupovat podle přiloženého montážního návodu. Doporučujeme neutahovat šrouby naplno, dokud není skleník zkompletovaný i s polykarbonátovými deskami, pak si to všechno "sedne" a můžete utahovat. Ve dvou lidech složíte skleník za 1den maximálně za 2dny.

Popis hliníkový skleník KOMFORT 7550 STRONG s polykarbonátovou výplní:
zesílená hliníková konstrukce
4x střešní okno
dvojité posuvné dveře
komůrkový polykarbonát 4mm s UV filterm
zesílený profil o tloušťce 1,5 mm
hlubší drážka pro zasunutí PKD 10 mm
plocha 7,4 m2
výška skleníku 220cm včetně základny
základna ZDARMA
 
Rozměry skleníku: š.245 x d.303 x v.220 cm
Šířka dveří 121cm
Výška dveří 179cm
 
Výhoda: drážkové uchycení polykarbonátu
 
Jako dárek zdarma vám přibalíme automatický otvírač okna 
 
Skleník je zabalený ve dvou pevných kartónových krabicích. V jedné krabici je celá konstrukce a plechová základna. Ve druhé krabici jsou polykarbonátové desky.

Podobné produkty

Hmotnost 70 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: