Kovový nábytek

22 položek celkem
Hliníková židle FDZN 5010 Fieldmann
699 Kč

Hliníková židle s výplní z odolné syntetické textilie.

Křeslo MFG ZINGST
1 190 Kč

Stohovatelné křeslo s výpletem o vysoké pevnosti. Speciální 4-vrstvá povrchová úprava s NANO technologií pro venkovní použití ve vlhkém prostředí.

Zahradní sestava JENA SET
1 990 Kč

Balkonový set dvou skládacích židlí a stolu z ocelových profilů povrchově dokončených komaxitovou barvou.

Křeslo MFG ZINGST II.
2 490 Kč

Stohovatelné křeslo s výpletem o vysoké pevnosti. Speciální 4-vrstvá povrchová úprava s NANO technologií pro venkovní použití ve vlhkém prostředí.

Stůl MFG MEC-MESH 80
2 690 Kč

Tahokovový stůl se speciální 4-vrstvá povrchovou úpravou s NANO technologií umožňuje venkovní použití i ve vlhkém prostředí. Hmotnost 12 kg.

PIVNÍ SET VeGA
2 990 Kč

Stolová sestava se dvěma skládacími lavicemi a stolem z ocelových profilů. Povrchové dokončení komaxitovou barvou, čalounění je v imitaci mas. dřeva z lisovaného plastu.

Zahradní sestava VeGAS PATRICIA 4
4 490 Kč

Luxusní stolová sestava 4 ergonomických a stohovatelných křesel a stolu z hliníkovo-ocelových profilů. 

Stůl MFG MEC-MESH 140
4 690 Kč

Tahokovový stůl se speciální 4-vrstvá povrchovou úpravou s NANO technologií umožňuje venkovní použití i ve vlhkém prostředí. Hmotnost 22 kg.

Zahradní sestava VeGAS MARIA SET 6 KOMPLET
4 990 Kč

Stolová sestava 6-ti pohodlných a skládacích křesel a stolu z hliníkovo-ocelových profilů + slunečník. Křesla jsou potažená voděodolnou tkaninou textiline.

MFG KARO 4
Skladem
5 490 Kč

Terasový set KARO 4 obsahuje 4 pohodlná křesla, stůl, a také plastový kryt nábytku + 4x pohodlný podsedák. Speciální NANO povrchová úprava pro venkovní použití.

Zahradní sestava PORTO SET 6
5 590 Kč

Stolová sestava 6ti skládacích židlí a stolu z ocelových profilů. Povrchové dokončení komaxitovou barvou, čalounění je v imitaci mas. dřeva z lisovaného plastu.

Zahradní sestava VeGAS PATRICIA 6
5 790 Kč

Luxusní stolová sestava 6ti ergonomických a stohovatelných křesel a stolu z hliníkovo-ocelových profilů. 

Zahradní sestava VeGAS CELERY 6-AL
6 690 Kč

Stolová sestava 6-ti stohovatelných křesel a stolu (stolová deska je z tvrzeného skla) z hliníkových profilů dokončena komaxitovou úpravou. 

MFG ZINGST 4
Vyprodáno
6 990 Kč

Terasový set ZINGST 4 obsahuje 4 pohodlná stohovatelná křesla a stůl se speciální NANO povrchovou úpravou pro použití ve venkovních prostorech. 

Zahradní sestava VeGAS HAVANA set 6
6 990 Kč

Luxusní stolová sestava 6-ti stohovatelných a ergonomických křesel a stolu z hliníkovo-ocelových profilů povrchově dokončené komaxitovou úpravou.

Zahradní sestava VeGAS TEREZA SET6 KOMPLET
6 990 Kč

Luxusní stolová sestava 6-ti křesel a stolu z hliníko-ocelových profilů. Křesla jsou polohovatelná a skládací. Součástí sestavy je slunečník o průměru 230mm.

MFG ZINGST 4 PLUS
8 490 Kč

Tahokovový set ZINGST 4 Plus obsahuje 4 pohodlná stohovatelná křesla a stůl se speciální NANO povrchovou úpravou pro použití ve venkovních prostorech. 

Zahradní sestava VeGAS 6 set se slunečníkem
8 990 Kč

Luxusní stolová sestava 6-ti křesel a stolu z ocelo-hliníkových profilů. Křesla jsou polohovatelná a skládací. Součástí sestavy je slunečník s kličkou.

Nahoru
Další produkty