Provoz nepřerušen, přepravní společnosti fungují, posíláme bez problémů. Děkujeme za vstřícnost a důvěru.

RLT 92 H POWER KIT - TRAVNÍ TRAKTOR SE ZADNÍM VÝHOZEM A HYDROSTATICKOU PŘEVODOVKOU + NÁRAZNÍK +olej pro první náplň + kovový nárazník / 2ks speciální trojramenné nože zdarma

Neohodnoceno
 
S dárkem Doprava zdarma
  • 1 z 6
 

Travní traktor se zadním výhozem s hydrostatickou převodovkou, tlakovým mazáním. Je určený pro menší a střední pozemky do cca. 5000m². Špičkový motor MTD Evo 2 o max. výkonu 14,5 HP a vysokém objemu 439 cm³. V setu s kovovým nárazníkem a dvěma kusy speciálních trojramenných nožů.

Dostupnost Momentálně nedostupné
47 999 Kč    
Kód produktu 13AB715E623_KIT
Značka RIWALL
Kategorie Zahradní traktory na trávu
 

Nejlepší výkonnost ve své třídě to je traktor RLT 92 T POWER KIT - určený pro menší a střední pozemky do cca 5 tisíc m². V setu s kovovým nárazníkem a dvěma trojramennými speciálními noži, které byly vyvinuty ve spolupráci s českou projekční a konstrukční kanceláří, která se vývoji nožů věnuje již roky na profesionální úrovni. Výsledkem je heavy-duty odolný nůž ze speciální slitiny oceli se třemi mohutnými lopatkami s přesně poskládanými stupňovitými prolisy pro dokonalé proudění vzduchu. Až 3x silnější proud vzduchu proudící do výhozového tunelu dává traktoru skvělé vlastnosti i při sečení mokré či přerostlé trávy, louky prorostlé mladými nálety nebo při sečení trávníku na nízkou výšku. Řez trávníku je velmi čistý a působí velmi upraveně.

Špičkový motor MTD Evo 2 o max. výkonu 14,5 HP a vysokém objemu 439 cm³, tlakové mazání motoru pro jeho delší životnost a jistotu správného mazání i při práci ve svahu

Hydrostatická převodovka největšího amerického výrobce Hydro-Gear - hydrostatická převodovka Hydro-Gear představuje nejpohodlnější řešení pojezdu travního traktoru-neřešíte převodové stupně, pouze kolébkovým nožním pedálem určujete směr a rychlost stroje.

Trvanlivá a odolná konstrukce strojeocelový rám i ocelová karosérie – vše snadno opravitelné, nemusíte řešit žádné praskání plastů po nárazu nebo křehnutí a vyblednutí plastů díky UV záření. Pevný ocelový rám bez středového tunelu pro velmi snadné nastupování i vystupování z traktoru, protiskluzová úprava opěrek nohou. Plovoucí žací ústroji s antiskalpovacími kolečky chrání trávník v nerovném terénu před poškozením hranou žacího ústrojí. 

Excentricky uložené žací ústrojí pro možnost sečení těsně u překážek, zídek nebo chodníků. Přední náprava se systémem naklápění kol do strany při změně směru-perfektní kopírování poloměru zatáčky bez poškození trávníku způsobeného "hrnutím" kol dopředu velká kola (vpředu 15" a vzadu 18") jsou rozhodující pro komfort jízdy a průchodnost terénem. Kapota s velkým úhlem otevření pro dokonalý přístup k motoru a bohatým žebrováním pro jeho dokonalé chlazení.

Přední světlomety pro dobrou viditelnost a bezpečnou práci i za horších světelných podmínek. Jednoduchá obsluha stroje a ergonomicky rozmístěné ovládací prvky hladké řemeny žacího ústrojí dovolující při nárazu nože na pevnou překážku lehké proklouznutí a tím minimalizaci rizika drahé opravy uložení hřídele sečení – unikátní řešení chránící váš čas i peněženku.

Velký objem koše 240 l pro posekání velké plochy v co nejkratším čase, snadné vysypávání koše z místa řidiče. Malý poloměr otáčení 46 cm pro perfektní manévrovatelnost se strojem a snadné sekání kolem stromků, keřů, záhonků a dalších překážek. Pohodlné a podélně nastavitelné odpružené sedadlo s drážkami pro odvod vody integrovaný držák na nápoje.

Funkce 3 v 1 – sběr do koše, mulčování (s příslušenstvím), zadní výhoz (s příslušenstvím). Díky tažnému zařízení možnost připojení velkého množství příslušenství a rozšíření možností traktoru i na další úkoly kromě sekání (vozíky, sypače, sběrače listí, odmechovače, válce, provzdušňovače, postřikovače ap.) možnost připojení čelní sněhové radlice a předního nárazníku.

Možnost osazení stroje profesionálními trojramennými sběracími noži Riwall Pro nebo trojramennými mulčovacími noži (příplatková výbava) a získat tak výkonnost mnohem dražších strojů za zlomek ceny široká servisní síť po celé zemi bezproblémová dostupnost náhradních dílů i po více než deseti letech „Powered by MTD“ - vyrobeno v největším evropském závodě na výrobu travních traktorů.

Technické parametry:
Záběr  (cm): 92
Typ motoru MTD Thorx 420 Evo2 OHV, 4 takt, tlakové mazání
Výkon motoru - maximální  (kW/HP): 10,7 / 14,5
Výkon motoru - pracovní  (kW/HP): 8,2 / 11,2
Objem motoru  (ccm): 439
Počet válců 1
Typ převodovky Hydro-Gear, hydrostatická
Počet rychlostí plynule vpřed/plynule vzad
Objem palivové nádrže  (l): 3.8
Objem koše  (l): 240
Počet nožů 2
Kola/vzorek 15"x6" / 18"x9,5"
Poloměr otáčení  (cm): 46
Výška sečení  (mm): 30-95, 5 poloh
Světlomety Ano
Automatický sytič Ano
Hmotnost (Kg): 195.00
Rozměry (cm): 225 x 99 x 103
 
Při osobním odběru na prodejně ve Fulneku, nebo do 120km okolo Fulneku, vám stroj zkompletujeme, dolijeme olej i benzín, předvedeme, popř. dovezeme k vám - vše bude zdarma v ceně.
 

Podobné produkty

Travní traktor RIWALL PRO RLT 92 H POWER KIT


Travní traktor RIWALL PRO RLT 92 H POWER KIT


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.