Obloukové zahradní skleníky Lanitplast Kyklop

Zahradní skleníky KYKLOP jsou robustní, obloukové skleníky. Montáž skleníků KYKLOP je jednoduchá. Konstrukce skleníku se šroubuje z ocelových profilů 0,7 - 0,85mm, všechny díly jsou žárově zinkované. Jednotlivé oblouky jsou vzdáleny od sebe pouze 60 - 80cm, což výrazně zvyšuje pevnost a únosnost celého skleníku. 

#ShowMore#

Polykarbonát skleníků je velmi kvalitní Britský komůrkový polykarbonát se silným, slunečním UV filtrem. K polykarbonátu máme i zkušební protokol ze Státního zdravotního ústavu Praha, který potvrzuje, že se z polykarbonátu neuvolňují žádné škodlivé látky. Můžete tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím je u skleníků od LANIT PLASTU samozřejmostí.

Přední i zadní čelo skleníku mají vestavěné dvojité dveře, takže skleníkem můžete procházet z obou stran. A nebo jen otevřete horní část dveří a máte větrací okénko. 

U tohoto skleníku je potřeba dořezat dodané polykarbonátové desky na přední i zadní čelo. Není to nic složitého, v balení je přiložený podrobný nářezový plánek.

 

 

 
12283
2681311228326813
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem