Umělý ratan - nábytek

Výrobci

Info

Stolová sestava VALENCIA SET 6-AL - umělý ratan

26VALENC6set

V-GARDEN

Luxusní stolová sestava 6 křesel a stolu z hliníkových profilů povrchově dokončena komaxitovou úpravou určená do interiérů, exteriérů a pergolových prostor. Křesílka jsou polohovatelná a skládací.

Více informací

Skladem

12 990 Kč

Více informací

Sestava je z čalouněného umělého ratanu. Stolová deska je z tvrzeného skla, podnoží opleteno umělým ratanem. Možno přiobjednat masivní podsedáky, viz ilustrační obrázek. Rozměry stolu: 150 x 90 x 73. Rozměry křesla 70,5 x 55 x 107 cm.

Umělý ratan je moderní materiál s dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům. Jelikož nevsakuje tekutiny, nedochází u něj při namočení k negativním procesům, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku. Jeho údržba je velice jednoduchá – stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody.

Zahradní nábytek z umělého ratanu oceníte také při stěhování, jelikož bývá k jeho výrobě používán aluminiový rám o nízké hmotnosti. Díky své vysoké odolnosti proti vlhku je tento nábytek často používán i v místnostech s bazénem či vířivkou, kde vysoká vlhkost zabraňuje použití přírodních materiálů. Umělý ratan je syntetické polyetylenové vlákno, z čehož vyplývá, že déšť pro něj neznamená žádnou hrozbu.

Na rozdíl od přírodních materiálů totiž při běžném používání nepodléhá hnilobě a plísni a nenasákne vodou. Další nespornou výhodou umělého ratanu je odolnost proti slunci. Nemusíte se tedy bát, že váš zahradní nábytek na sluníčku popraská či vybledne.

Můžete si přiobjednat masivní podsedáky, výběr ze čtyř barevných kombinací (v příslušenství)

Jako dárek vám přibalíme zdarma zahradní postřikovač Tripod v hodnotě 790Kč

Příslušenství

6 dalších produktů ve stejné kategorii: