Benzínová sekačka VeGA 545 SXH 6in1 + olej pro první náplň zdarma

4 hodnocení
 
S dárkem Doprava zdarma
  • 1 z 22
 

Benzínová sekačka s variabilním pojezdem. Záběr sečení 54 cm. Čtyřtaktní silný motor o výkonu 6 HP.  Sekačka sbírá do koše, mulčuje, má zadní i boční výhoz.

Dostupnost Vyprodáno
9 990 Kč    
Kód produktu 01545SXH
Značka VeGA
Kategorie Motorové sekačky na trávu VeGA
 

Zahradní motorová sekačka VeGA 545 SXH s variabilním pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem.
Motorová sekačka VeGA 545 SXH je univerzální sekačka o záběru 540 mm s vysokou kapacitou sekání a je určena na velké travnaté plochy. Zahradní sekačka VeGA je vybavena robustním ocelovým skeletem se záběrem sečení 54 cm.
Sekačka je poháněna silným čtyřtaktním motorem VeGA OHV s výkonem 6 PS (HP) 174 ccm.
Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 6 in 1, což znamená, že motorová sekačka VeGA 545 SXH s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem ven. Tyto poslední funkce se používají převážně na přerostlou trávu.
Velká zadní pojezdová kola i přední kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u značky VeGA také samozřejmostí.
Motorová sekačka VeGA VeGA 545 SXH má ergonomické madlo s pogumovanou rukojetí a masivní ovládací panel s ovládacími prvky. Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu.
Masivní žací nůž a velký koš s ukazatelem naplnění, spolu se zajímavou cenou, dělají z této motorové sekačky jedničku ve vyšší třídě sekaček s pojezdem. Na sekačky VeGA se poskytuje prodloužená záruka 3 roky, při dodržení servisních podmínek.

Technické parametry sekačka VeGA 545 SXH 6in1 s variabilním pojezdem:
Vlastní pojezd: ANO
Typ motoru: 6 PS, 4-takt OHV VeGA, 173 ccm
Startování: Ruční, tahací startér
Max. výkon motoru *: 3600 rpm, 6 PS
Výkon motoru **: 3060 rpm, 5 PS
Objem nádrže: 1,5 l
Nastavení výšky: 25-75 mm, centrální
Šířka sečení: 540 mm
Objem koše: 70 l
Podvozek: Kvalitní ocel
Kuličková ložiska: ANO
Mulčování: ANO
Výhoz bokem: ANO
Zadní výhoz: ANO
Rychlost pojezdu: Variabilní daná motorem 3,0 - 4,0km/h
Velikost kol: přední/zadní 205/280 mm
Hmotnost: 38 kg

Záruka 3 roky

Při osobním odběru na prodejně ve Fulneku vám sekačku zdarma smontujeme, dolijeme olej, nastartujeme. Přijedete domů a můžete hned sekat.

Hmotnost 38 kg
Rozměry (cm) 84 x 48 x 58
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora Pochvala 30.4.2021 11:29
Sekačka s širokým záběrem, silným motorem a nastartuje ji i žena :). Výborná komunikace s dodavatele. Přivezli mi ji plně zprovozněnou, vysvětlili obsluhu i zodpověděli otázky. Doporučuji.
Odpovědět