Zahradní skleník VeGA 8000 STRONG-22 + plechová základna zdarma + doprava zdarma

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma
  • 1 z 15
 

Zahradní skleník s hliníkovou konstrukcí a polykarbonátovou výplní 4mm. Rozměry š.245 x d.303 x v.208cm. 4x střešní okno, 1x posuvné dveře, plechová základna součástí dodávky.

Dostupnost Vyprodáno
15 490 Kč    
Kód produktu 27VEGA8000STR
Značka VeGA
Kategorie Zahradní skleníky VeGA Strong
 

Skleník VeGa 8000 Strong s plochou 7,4m², má jedny posuvné dveře a čtyři střešní okénka s mechanickým otvíračem, ale  v příslušenství lze dokoupit i automatický otvírač okna (který bude okénka otevírat podle teploty ve skleníku).

Zesílená konstrukce skleníku VeGA 8000 Strong je vyrobena z eloxovaných hliníkových profilů 1,5mm s hlubokými drážkami 10mm pro zasunutí polykarbonátových desek.

Na prosklení je použitý kvalitní, tepelně izolační, dvoustěnný komůrkový polykarbonát o síle 4mm. Samozřejmostí je sluneční UV filtr (polykarbonát nekřehne a nežloutne). Tento polykarbonát prošel německou certifikovanou zkušebnou TUV Rheinland. Polykarbonátové desky se zasunují do připravených drážek na konstrukci, což výrazně zvýší pevnost skleníku.

Ke všem skleníkům VeGA je dodávána masivní plechový základna, sloužící pro bezproblémové používání skleníku i bez pevného základu.

Montáž skleníku doporučujeme dělat na rovném podkladu a postupovat podle přiloženého montážního návodu. Doporučujeme neutahovat šrouby naplno, dokud není skleník zkompletovaný i s polykarbonátovými deskami, pak si to všechno "sedne" a můžete utahovat. Ve dvou lidech složíte skleník za 1den maximálně za 2dny.

Popis hliníkový skleník VeGA 8000 STRONG:
zesílená hliníková konstrukce
4x střešní okno
1x posuvné dveře
komůrkový polykarbonát 4mm s UV filterm
zesílený profil o tloušťce 1,5 mm
hlubší drážka pro zasunutí PKD 10 mm
plocha 7,4 m2
šířka dveří 60cm
výška dveří 179cm
základna ZDARMA
Rozměry skleníku: š.245 x d.303 x v.208cm
 
Výhoda: drážkové uchycení polykarbonátu
 

Skleník je zabalený ve dvou pevných kartónových krabicích. V jedné krabici je celá konstrukce a plechová základna. Ve druhé krabici jsou polykarbonátové desky.

Podobné produkty

Hmotnost 65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: