Vnitřní finské sauny KARIBU

Firma KARIBU vyrábí finské sauny od roku 1993, v německých Brémách. Více než 25 let zkušeností s výrobou dřevěných výrobků předurčuje výrobky finské sauny KARIBU k vysoké kvalitě zpracovaní. Firma vyrábí jak vnitřní finské sauny, tak venkovní finské sauny. 

Vnitřní finské sauny KARIBU nabízíme v provedení sauny pro dvě osoby: 
 
Vnitřní finské sauny KARIBU pro 3 osoby:
 
Sauny dodáváme jako stavebnici, se kterou si hravě poradí každý i začínající kutil. Všechny díly jsou nařezány na míru, vy jen skládáte a šroubujete. Vnitřní finské sauny KARIBU nemají podlahu - musí se stavět na rovnou podlahu, nejlépe na dlažbu. Ke všem saunám posíláme podrobný montážní návod v češtině. Některé druhy saun se skládají z masivních desek šířky 38mm, ostatní z panelů šířky stěny 68mm, které jsou vyrobeny z dvou vnějších desek šířky 13mm a mezi nimi je  tepelná izolace z minerální vlny šířky 45mm. Střešní díly jsou taky z připravených panelů.
 
K saunám nabízíme saunová kamna KARIBU, v nabídce máme tři druhy: saunová kamna KARIBU 3,6kW s integrovaným ovladačem, další jsou stejně výkonná saunová kamna KARIBU 3,6kW s externím ovladačem (kamna ovládáte zvenku sauny). Poslední nejvýkonnější a ty doporučujeme jsou saunová kamna KARIBU 9kW s externím digitálním ovladačem (ovladač je umístěný vně sauny). Ke kamnům KARIBU 9kW musíte mít zásuvku 400V a doporučujeme montáž odborníkem. Obsahem balení každých kamen je 18kg saunových kamenů.
 
Příslušenství, které by jste si měli objednat se saunou, aby vše fungovalo:
 
A příslušenství, které si můžete koupit jen pro větší pohodlí ze saunování: