Motorové sekačky na trávu Weibang

Sekačky na trávu Weibang mají v logu nápis - kvalita bez kompromisů - a je to pravda. Jsou velmi dobře konstrukčně řešené a spolu s pevnou konstrukcí a kvalitními čtyřtaktními motory Weibang, jsou spolehlivými pomocníky pro údržbu vašeho trávníku. Všechny sekačky mají pojezd a centrální nastavení výšky sečení.

Nůž všech sekaček Weibang má obrovské "lopaty", které vám naplní koš až po okraj. Velmi dobře seká i sbírá trávu s rosou. Sousedi budou čekat,  až opadne rosa a vy už budete mít posekáno. 

#ShowMore#

Startování je většiny modelů řešeno klasicky "šňůrou", ale máme v nabídce tři druhy, které už startovací šnůru vůbec nemají a startují jen elektricky - mají baterii podobnou jako aku vrtačka, která se dá jednoduše vysunout a nabít. Zmáčknete knoflík a startujete - velmi příjemná záležitost a nejen pro ženy. Doporučujeme.

Kola sekaček Weibang, nejsou žádné "plasťáky", ale pevná pogumovaná sendvičová kola uložená v oboustranných kuličkových ložiscích. 

Příjemnou vychytávkou je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čištění, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasí, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku.

Sekačku vám pošleme v krabici na paletě s dárkem (olej pro první náplň). Sekačka je složená, vy přimontujete jen jednoduše rukojeť, nalijete olej, benzín a můžete sekat.

Pro zákazníky, kteří si koupí sekačku na naší prodejně, nebo si ji objednají do cca, 80km od naší prodejny ve Fulneku, sekačku zdarma složíme, zprovozníme a předvedeme, dovezeme až k vám domů.

 
8990
209901899020990
Značky

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem