Zahradní traktory na trávu

Travní traktory jsou velcí pomocníci při udržování vaší zahrady. Kdo jednou sedne na zahradní traktůrek už nechce sekačku ani vidět, nebo jenom občas.

Travní traktory Riwall jsou osvědčené traktory - nabízíme ve dvou variantách - s mechanickou převodovkou, nebo s hydrostatickou převodovkou. Traktory Riwall jsou pro pozemky do 5000m² .

#ShowMore#

Traktory Riwall Pro tak patří mezi nejlepší traktory ve své kategorii. Pokud ale chcete svůj traktor posunout o jeden až dva levely výše a vyrovnat se sběracími schopnostmi traktorům třeba i 2x dražším, je tu pro Vás model traktoru Power Kit, ke kterému vedle standardních nožů dostanete ještě speciálně konstruované tříramenné nože Riwall, které představují to nejlepší, co se dnes dá na trhu sehnat. Byly vyvinuty ve spolupráci s českou projekční a konstrukční kanceláří, která se vývoji nožů věnuje již roky na profesionální úrovni. Výsledkem je heavy-duty odolný nůž ze speciální slitiny oceli se třemi mohutnými lopatkami s přesně poskládanými stupňovitými prolisy pro dokonalé proudění vzduchu. Až 3x silnější proud vzduchu proudící do výhozového tunelu dává traktoru skvělé vlastnosti i při sečení mokré či přerostlé trávy, louky prorostlé mladými nálety nebo při sečení trávníku na nízkou výšku. Řez trávníku je velmi čistý a působí velmi upraveně. Nože jsou chráněné užitným vzorem.

Zahradní traktory Weibang řady Galaxi a Spirit jsou díky své masivní konstrukci, preciznímu provedení a brilantním japonským motorům KAWASAKI V-TWIN přímo předurčeny pro ty nejnáročnější práce na pozemcích ve firmách, obecních úřadech, technickým služeb, fotbalových hřišť a u všech náročných uživatelů. Traktory Weibang se vyrábějí v České Republice pod přísnou kontrolou kvality.

Při osobním odběru na prodejně ve Fulneku, nebo do 80 km okolo Fulneku, vám stroj zkompletujeme, dolijeme olej i benzín, předvedeme, popř. dovezeme k vám - vše bude zdarma v ceně.

 
53999
175990153999175990
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem